Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Лекція-презентація на тему
«1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»
9 травня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо», присвячена 78 річниці підписання акту капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Організатором заходу став д.і.н., професор кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу Вадим Ореховський.

На початку лекції Вадим Олегович наголосив, що Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою подією в історії людства. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства, а також уперше використана атомна зброя. Лектор зазначив, що для України війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси і вбивати інших українців.

На завершення професор Ореховський наголосив, що зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності.

В рамках лекції увазі аудиторії був представлений документальний фільм «Українці у Другій світовій війні».

Лекція викликала щирий інтерес у студентської аудиторії.

Такі заходи сприяють підвищення обізнаності студентів про історичне минуле власної країни та сприяють вихованню почуття патріотизму і гордості за свою Батьківщину.


Фотозвіт...


Лекція-презентація на тему «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»