Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Відзначення Всесвітнього дня вишиванки
День вишиванки для Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ давно набув особливого значення. Цьогоріч він відзначається сьогодні, 18 травня 2023 року. Викладачі та студенти ЧТЕІ розпочали свято з вшанування хвилиною мовчання усіх загиблих внаслідок російської агресії біля пам’ятника Тараса Шевченка на Центральній площі нашого міста. Пліч-о-пліч з представниками Чернівецької обласної військової адміністрації, Чернівецької обласної ради та Чернівецької міської ради, Пенсійного фонду, фінансово-кредитних установ, правоохоронних органів та громадськості міста колектив ЧТЕІ ДТЕУ продемонстрував свою єдність, патріотизм та повагу до одного з найбільш вагомих складових української культури – вишиванки, яка символізує генетичний код української нації.

Українська вишиванка – не просто святковий та яскравий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася найсильнішим оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. Зараз День вишиванки набуває особливого сенсу – українці відстоюють свою національну автентичність і борються за неї, віддаючи свої життя.

Колектив Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ продовжив відзначати День вишиванки урочистим відкриттям студентського хабу – простору для молодіжної комунікації, навчальних та наукових пошуків, саморозвитку, відпочинку та творчості. З цієї нагоди усіх присутніх привітав Анатолій Вдовічен, директор інституту, який презентував можливості хабу та передав усі повноваження з організації діяльності простору раді студентського самоврядування. Продовжилися заходи виступом Володимира Фісюка, Заслуженого артиста України, та виставкою автентичних і сучасних вишитих виробів.

Бережемо найдорожче – нашу культуру, традиції та автентичність, бо саме тому ми – сильні, могутні й незламні українці!


Фотозвіт...


Відзначення Всесвітнього дня вишиванки