Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Участь науковців та студентів ЧТЕІ ДТЕУ у науково-практичній конференції
18 травня 2023 року науковці та студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених, аспірантів і студентів з міжнародною участю «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика», яка відбувалася на базі Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського.

На пленарному засіданні конференції з вітальним словом виступив Василь Кифяк, заступник директора з науково-методичної роботи, міжнародних зв’язків та інноваційного розвитку. Він зазначив важливість плідної співпраці між ЗВО саме зараз, у складний для України період, наголосив на актуальності академічної мобільності студентів та залучення молодого покоління до вирішення економічних проблем регіону та України загалом.

До роботи конференції також долучилася студентка І курсу спеціальності «Харчові технології» Віталіна Долінська із науковою доповіддю на тему «DIGITAL FOOD SAFETY в ресторанному бізнесі» (науковий керівник – Любов Струтинська).

За результатами наукового заходу всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Висловлюємо щиру подяку за багаторічну співпрацю колегам з Львівського ДУФК, особливо кафедрі готельно-ресторанного бізнесу та її завідувачці і голові оргкомітету конференції, к.вет.н, професорці Марії Пасці.


Фотозвіт...


Участь науковців та студентів ЧТЕІ ДТЕУ у науково-практичній конференції