Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Посвята першокурсників ЧТЕІ ДТЕУ
21 вересня 2023 року на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту для студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ була проведена «Посвята першокурсників», яка була приурочена до відзначення Міжнародного дня миру.

Цього року до студентської родини ЧТЕІ долучилися 763 студента таких спеціальностей: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та фондовий ринок», «Готельно-ресторанна справа», «Маркетинг», «Готельний і ресторанний менеджмент», «Управління бізнесом», «Харчові технології», «Ресторанні технології та фуд-дизайн», «Міжнародна логістика та управління ланцюгами постачання».

Для першокурсників денної форми навчання рада студентського самоврядування, викладачі та адміністрація інституту організували різноманітні командні спортивні змагання, розважальні заходи, змагання на ерудицію, екскурсію музеєм, а також пригощання.

На початку заходу з вітальним словом до першокурсників звернувся директор ЧТЕІ Анатолій Вдовічен. Із набуттям статусу студента присутніх також вітали заступники директора Василь Кифяк та Ірина Лошенюк, начальниця навчального відділу Ірина Мустеца.

Під час перегонів та цікавих завдань студенти показали злагоджену і дружню командну роботу, а також активність та міцний спортивний дух.

Студенти із задоволенням виконували завдання, які їм влаштували представники ради студентського самоврядування.

Також під час заходу студенти разом із наставниками ознайомилися з культурою Буковинського краю, оглянувши архітектурні об’єкти.

Захід був благодійним, студенти донатили на ЗСУ, тож найближчим часом буде закуплено військове спорядження для наших студентів, які захищають Україну.

Кульмінацією свята стало вручення студентських квитків та вітання студентів із набуттям важливого статуту – студента ЧТЕІ ДТЕУ.

Щиро вітаємо, шановні першокурсники, із важливою подією у вашому житті! Бажаємо вам гідно нести звання студента Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, досягати нових вершин і здобутків задля розквіту та процвітання нашої держави.Фотозвіт...


Посвята першокурсників ЧТЕІ ДТЕУ