Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Гостьова лекція «Контрацепція: все що необхідно знати»
6 жовтня 2023 року в актовій залі ЧТЕІ ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулась гостьова лекція з лікарем акушером-гінекологом Yuzko Medical Cеnter Тофаном Богданом.

Лекцію відкрила заступник директора з навчально-педагогічної роботи, організації та забезпечення освітньо-виховного процесу Ірина Лошенюк, яка відзначила актуальність і важливість питань жіночого здоров’я.

Начальниця навчального відділу Ірина Мустеца наголосила на необхідності проходження періодичного медогляду для уникнення ймовірності розвитку хвороб, у разі їх наявності.

На лекції лікар детально розкрив питання контрацепції як важливої складової здорового та свідомого планування сім?ї; назвав види контрацептивів та пояснив різницю між ними; описав побічні ефекти від використання різних методів контрацепції. Також лектор наголосив на важливості піклування про свій організм саме у молодому віці.

Щиро дякуємо Богдану Тофану та Yuzko Medical Cеnter за цікаву і змістовну зустріч, надану ініормацію та співпрацю у напрямі інформування та попередження хвороб серед студентської молоді!Фотозвіт...


Гостьова лекція «Контрацепція: все що необхідно знати»