Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Виховний захід за участю представників ГУ Нацполіції в Чернівецькій області,
Міжнародної антинаркотичної асоціації та
громадської організації «Ні» НАРКОТИКАМ»
10 жовтня 2023 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся виховний захід для студентів 1 курсу, організований представниками Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, Міжнародної антинаркотичної асоціації та громадської організації «Ні» НАРКОТИКАМ».

Директор інституту Анатолій Вдовічен наголосив, що в інституті щорічно проводяться зустрічі із представниками ГУНП, на яких піднімаються важливі питання з метою протидії правопорушень, запобігання наркоманії, алкоголізму та тютюнопалінню.

Також надзвичайно актуальною та важливою для молодого покоління є тема наркотиків та їх згубного впливу на організм.

Заступник директора Ірина Лошенюк зазначила, що організація та проведення виховних заходів із залученням практиків і волонтерів, які безпосередньо стикалися із наслідками впливу наркотичних речовин, є актуальними та важливими для виховання студентів у наш час.

Начальник відділу боротьби із наркозлочинністю ГУНП в Чернівецькій області Микола Лазорко та його заступник Валентин Ткаченко розповіли студентам багато цікавих фактів щодо відповідальності за вживання та поширення наркотичних речовин.

Працівники «МАА» Назар Кондра та Євген Варжевський спільно з головою ГО «Ні НАРКОТИКАМ» Сергієм Качмарським навели багато негативних прикладів та життєвих трагедій, пов’язаних із поширенням та вживанням наркотиків.

Начальниця навчального відділу Ірина Мустеца підвела підсумки проведеної зустрічі, подякувала запрошеним за повчальні історії, надала ґрунтовні відповіді на численні запитання студентів і висловила надію на подальшу співпрацю та проведення нових заходів з виховання здорової молоді.Фотозвіт...


Виховний захід за участю представників ГУ Нацполіції в Чернівецькій області, Міжнародної антинаркотичної асоціації та громадської організації «Ні» НАРКОТИКАМ»