Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Засідання Школи здорового способу життя
за участю Ольги Прижбило
11 жовтня 2023 року у рамках діяльності Школи здорового способу життя ЧТЕІ ДТЕУ відбувся семінар на тему «Що варто знати про актуальні вірусні захворювання». Семінар проводила Ольга Прижбило, завідувач відділу промоції здорового способу життя ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

На початку заходу Ірина Мустеца, начальниця навчального відділу ЧТЕІ ДТЕУ, зазначила актуальність тематики та наголосила на багаторічній співпраці у напрямку популяризації здорового способу життя та збереження здоров’я молодого покоління.

Під час семінару спікерка зазначила про дослідження та заміри, які проводяться сертифікованою лабораторією ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Детально розповіла про кишкові інфекції та їх ознаки, про грип та коронавірусну інфекцію, вказала ознаки інфекційних хвороб та описала їх наслідки. Також надавала рекомендації щодо уникнення зараження.

Особливу увагу слухачів Ольга Михайлівна звернула на проблему раку молочної залози, зокрема навела приклади і методи самодіагностики на ранніх стадіях захворювання.

Приємно відзначити активність студентів, які задавали запитання, цікавилися способами профілактики різноманітних хвороб.

Щиро вдячні доповідачці Ользі Прижбило за надану інформацію та інформування молоді щодо збереження найціннішого – здоров’я і життя людини!Фотозвіт...


Засідання Школи здорового способу життя за участю Ольги Прижбило