Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Х-ий Благодійний фестиваль-ярмарок «Свято Гарбуза»,
встановлення національного рекорду України
27 жовтня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся Х-й (ювілейний) Благодійний фестиваль-ярмарок «Свято Гарбуза».

Десятий рік поспіль ЧТЕІ ДТЕУ збирає всю велику й дружню родину для того, щоб з самого серця Буковинського краю – міста Чернівців - показати велич української культури та гастрономії, духовне багатство, міць, силу та єдність українського народу. А ще для того, щоб надати можливість студентам, співробітникам та всім охочим продемонструвати свої особисті здібності з приготування, оформлення та реалізації страв, кулінарних і кондитерських виробів з гарбуза, а також долучитися до благодійності.

Цього року «Свято Гарбуза» у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ був особливим. За ініціативою директора інституту Анатолія Вдовічена було встановлено та зафіксовано РЕКОРД УКРАЇНИ з найбільшої кількості страв з гарбуза, представлених на одній локації!

454 страви, приготовлених з гарбуза на одній локації, - саме такий результат зафіксовано представником Національного реєстру рекордів України Павлом Горішевським.

Серед гостей, які засвідчили новий рекорд України, були:

- Юлія Грицку-Андрієш, заступниця голови Чернівецької обласної військової адміністрації;

- Михайло Хмельовський, начальник управління інвестиційного розвитку зовнішньо-економічних відносин ЧОВА;

- Петро Брижак, начальник відділу супроводу реформ та аудиту місцевих програм Чернівецької обласної ради;

- Дарія Сонячна, радниця голови Державного агентства розвитку туризму України;

- Наталія Сабадаш, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради;

- Михайло Кравченко, доктор технічних наук, професор кафедри технології та організації ресторанного господарства Державного торговельно-економічного університету, м. Київ;

- Андрій Козак, директор Бурштинського торговельно-економічного коледжу Державного торговельно-економічного університету;

- Галина Божик, директорка Чернівецького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій.

Також до свята долучилися співробітники, викладачі та студенти ЧТЕІ ДТЕУ, Чернівецького вищого комерційного училища, Чернівецького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій, пересічні чернівчани та гості міста.

Відкриття та урочисті заходи з нагоди «Свята Гарбуза» супроводжувалися патріотичними піснями «Молитва за Україну», «Україна», попурі пісень буковинських авторів у виконанні академічного філармонійного камерного хору «Чернівці» під керівництвом Заслуженої діячки мистецтв України Надії Селезньової.

Продовжилося «Свято Гарбуза» ярмарком гарбузових смаколиків, кошти від реалізації яких будуть передані для потреб наших захисників.

Бережімо українське, примножуємо здобутки, наближаємо Перемогу!

Слава Україні!Фотозвіт...


Х-ий Благодійний фестиваль-ярмарок «Свято Гарбуза», встановлення національного рекорду України