Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Зустріч зі стейкголдером у рамках проведення «Career Week – 2023»
30 жовтня 2023 року в рамках проведення «Career Week – 2023» пройшла чергова зустріч студентів 1-3 курсів ЧТЕІ ДТЕУ з Наталією Гуцул, стейкголдером, керівником Чернівецького Головного відділення Південно-Західного макрорегіонального управління АТ КБ ПриватБанк.

Захід відбувся за організації Центру розвитку кар’єри, практичної підготовки та працевлаштування студентів і випускників та його керівника Андрія Круглянка.

На початку заходу Ірина Лошенюк, заступник директора ЧТЕІ ДТЕУ представила гостю, а також озвучила мету і завдання зустрічі.

Загалом, заходи із представниками Приватбанку завжди вирізняються цікавістю, насиченістю, оригінальністю та корисністю для студентів. Ця зустріч не стала винятком. Наталя Гуцул розповіла не лише про роботу банку, але й про економіку, яка пов’язана з нашим буденним життям. Пані Наталя акцентувала увагу передусім на тому, як розумно витрачати та грамотно заощаджувати, а також розповіла про можливості для старту кар’єри у Приватбанку, про вимоги до претендентів, про очікування професійних компетентностей від них тощо.

Студенти активно включилися в дискусію, запитували і про банк, і про особисту кар’єру пані Наталії, про правила заощадження особистих коштів тощо.

На завершення заходу пані Наталія поділилася враженнями і високо оцінила активність та допитливість студентів ЧТЕІ ДТЕУ, висловила сподівання, що зустріч була корисною для обох сторін.Фотозвіт...


Зустріч зі стейкголдером у рамках проведення «Career Week – 2023»