Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Профорієнтаційна робота з учнями ліцею №12 «Ювілейний»
2 листопада 2023 року у рамках укладеного між ЧТЕІ ДТЕУ і ліцеєм № 12 «Ювілейний» Чернівецької міської ради Меморандуму про співпрацю для учнів був проведений профорієнтаційний захід під час тижня економіки, який проходив в ліцеї з 20 жовтня по 03 листопада 2023 року.

Мета заходу - ознайомлення одинадцятикласників з такою сферою діяльності, як економіка.

На початку заходу з вітальними словами до учнів звернулася заступниця директора Ірина Лошенюк та начальниця навчального відділу Ірина Мустеца, які ознайомили присутніх з політикою та основними особливостями освітнього процесу у ЧТЕІ ДТЕУ.

Майбутнім абітурієнтам провели екскурсію навчальним корпусом інституту. Молодь мала змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою, сучасними аудиторіями, фаховими кабінетами та лабораторіями, а також познайомитися та поспілкуватися з членами ради студентського самоврядування.

Продовжився захід для учнів ліцею участю у симуляційній грі «Світ громад» (Акселерат ІІІ), під час якої вони мали змогу випробувати свої інтелектуальні здібності при прийнятті рішень щодо сплати податків, понесенню витрат на покращення умов проживання, підвищення професійних та цифрових навичок.

Гра відбувалася під керівництвом та за участю професора Юрія Королюка, доцентів Андрія Круглянка та Любові Гут, а також сертифікованого тренера з проведення симуляційної гри «Світ громад», випускниці ЧТЕІ ДТЕУ 2006 року спеціальності «Облік і аудит» Оксани Середюк, які давали учасникам настанови щодо прийняття оптимізаційних управлінських рішень.

Симуляційна гра надзвичайно зацікавила всіх учасників, оскільки показала, що в житті бувають ситуації, з яких потрібно завжди знаходити вихід із найменшими втратами.

Отож основна мета профорієнтаційної роботи була досягнута: одинадцятикласники ознайомилися із такою сферою діяльності, як економіка, спробували себе в ролі громадського діяча та підприємця, а також ознайомилися із умовами вступу та навчання у ЧТЕІ ДТЕУ.Фотозвіт...


Профорієнтаційна робота з учнями ліцею №12 «Ювілейний»