Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Патріотичний захід – зустріч із командиром одного з підрозділів «Вовки Да Вінчі»
14 листопада 2023 року для студентів ЧТЕІ ДТЕУ було проведено патріотичний захід – зустріч із командиром одного з підрозділів «Вовки Да Вінчі» Олександром Паращуком на псевдо «Лев».

Колишній підприємець з організації кейтерингового обслуговування та виїзної кухні пан Олександр ще з Майдану розпочав боротьбу за незалежність та суверенітет України. Він один із перших став добровольцем під час АТО, а від початку повномасштабної війни проти України «Лев» захищає нашу землю від ворогів, очолюючи один із підрозділів «Вовків Да Вінчі».

За словами Олександра, ще з Майдану українці шукали Європу, але знайшли Україну - справжню, незалежну та суверенну, зі своєю історією, традиціями, менталітетом. І для того, щоб не стати манкуртом (тим, хто забув своє походження, історію та втратив свою ідентичність), кожен українець має боротися за Перемогу: стати на захист Батьківщини у складі ЗСУ або ж хоча б донатити на потреби ЗСУ, організувати інформаційну акцію підтримки наших захисників чи будь-який захід на підтримку української мови, культури, традицій. Все це наближає нашу Перемогу, після якої Україна може стати однією з найуспішніших і найбагатших країн Європи. І за це, як вважає Олександр, нам варто боротися.

Студенти задавали запитання про бойовий дух воїнів, про легендарного героя Да Вінчі, про підрозділ тощо. Особливо їх цікавило, коли Україна переможе. Для підняття бойового духу всі разом заспівали пісню українських повстанців УПА «Лента за лентою».

Насамкінець зустрічі Ірина Лошенюк, заступниця директора, подякувала гостю за зустріч, а також вручила йому невеликий подарунок на згадку про ЧТЕІ ДТЕУ – тактичні рукавиці. Студенти також дякували захиснику і передали плакат із побажаннями якнайшвидше повертатися живими і з Перемогою. Єдиним проханням Олександра було якомога частіше підтримувати бійців, бажати їм Перемоги, а також бути готовим до захисту своєї країни на всіх фронтах!

Щиро вдячні Олесандру «Леву» Паращуку за надзвичайно цікавий, повчальний і патріотичний захід, за відповіді на всі запитання студентів, а також за додаткове підтвердження, що Перемога буде за нами!

З такими бійцями, як Олександр, Україна справді переможе!Фотозвіт...


Патріотичний захід – зустріч із командиром одного з підрозділів «Вовки Да Вінчі»