Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Зустріч з майстром спорту міжнародного класу,
багаторазовою чемпіонкою України,
чемпіонкою світу з універсального бою Людмилою Ілюк
1 квітня 2024 року в ЧТЕІ ДТЕУ відбулася зустріч з майстром спорту міжнародного класу, багаторазовою чемпіонкою України, чемпіонкою світу з універсального бою Людмилою Ілюк. Захід проводився з нагоди святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, який відзначається у всьому світі 6 квітня.

23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6 квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку. Цей день обраний не випадково. Саме 6 квітня 1894 року у місті Афіни розпочалися І Олімпійські ігри сучасності.

Спорт на благо миру та розвитку — ключове формулювання цієї міжнародної події. Здоровий спосіб життя, фізична й інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

Україна теж щороку активно долучається до відзначення цього свята. Спорт об’єднує людей навколо миру, дружби та розвитку.

Під час зустрічі студенти мали можливість поспілкуватися з чемпіонкою, взяти в неї автограф та потримати в руках справжній чемпіонський пояс. А бонусом заходу стала присутність службової собаки спортсменки Бера, який став улюбленцем студентів і продемонстрував їм показовий номер.Фотозвіт...Зустріч з майстром спорту міжнародного класу, багаторазовою чемпіонкою України, чемпіонкою світу з універсального бою Людмилою Ілюк