Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету – один із найпрестижніших закладів вищої освіти Буковини, який будує свою роботу на сучасних європейських стандартах, зберігаючи надбання та традиції нашої освіти. Інститут є структурним підрозділом Державного торговельно-економічного університету - одного з найавторитетніших навчальних закладів України, атестованого за найвищим, IV рівнем акредитації. Інститут надає можливість паралельного навчання у провідних європейських закладах вищої освіти.
Міжвузівський науково-методичний семінар19 червня 2024 року

Детальніше...
close

19 червня 2024 року науково-педагогічні працівники ЧТЕІ ДТЕУ, а саме Ірина Лошенюк, Алла Чорновол, Юлія Табенська, разом з представниками кафедри фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу Львівського торговельно-економічного університету на чолі з завідувачкою кафедри Оксаною Копилюк взяли участь у міжвузівському науково-методичному семінарі «Принципи, форми та особливості навчально-методичного забезпечення освітніх компонентів».

Результати стажування на тему «Організація освітнього процесу: інноваційні методи та технології навчання у закладах вищої освіти»

11 червня 2024 року

Детальніше...
Результати стажування на тему «Організація освітнього процесу: інноваційні методи та технології навчання у закладах вищої освіти»
close

З 1 травня по 11 червня 2024 року науково-педагогічні працівники ЧТЕІ ДТЕУ пройшли стажування на кафедрі фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу Львівського торговельно-економічного університету.Студентський круглий стіл
11 червня 2024 року

Детальніше...
Студентський круглий стіл на тему «Сучасні виклики та інноваційні практики управління підприємствами в умовах ризиків»
close

11 червня 2024 року у ЧТЕІ ДТЕУ було проведено студентський круглий стіл на тему «Сучасні виклики та інноваційні практики управління підприємствами в умовах ризиків».


Навчання з «Економіки та організації діяльності об’єднань підприємств» у рамках сертифікованих у ЧТЕІ ДТЕУ програм

6-7 червня 2024 року

Детальніше...
Навчання з «Економіки та організації діяльності об’єднань підприємств»
у рамках сертифікованих
у ЧТЕІ ДТЕУ програм
close

6-7 червня 2024 року у рамках сертифікованих програм підвищення кваліфікації, які надає Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, відбулося навчання з «Економіки та організації діяльності об’єднань підприємств» для співробітників відомчих установ, підпорядкованих Міністерству юстиції України.

Студентка ЧТЕІ ДТЕУ серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності
«Туризм і рекреація»

5-6 червня 2024 року

Детальніше...
Студентка ЧТЕІ ДТЕУ серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Туризм і рекреація»
close

5-6 червня 2024 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» при Міністерстві освіти і науки України зі спеціальності «Туризм і рекреація», організований на базі Хмельницького національного університету.


Зустріч колективу ЧТЕІ ДТЕУ із сімейною лікаркою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Роша»

5 червня 2024 року

Детальніше...
Зустріч колективу ЧТЕІ ДТЕУ
із сімейною лікаркою КНП
«Центр первинної медико-санітарної допомоги «Роша»
close

5 червня 2024 року відбулася зустріч колективу працівників Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ із сімейною лікаркою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Роша» Чернівецької міської ради Оленою Лавровою.


Передача чотирьох
FPV-дронів для потреб буковинського окремого стрілецького батальйону


31 травня 2024 року

Детальніше...
Передача чотирьох FPV-дронів для потреб буковинського окремого стрілецького батальйону
close

31 травня 2024 року в ЧТЕІ ДТЕУ відбулась зустріч студентів і науково-педагогічних працівників з військовослужбовцем буковинського окремого стрілецького батальйону, який успішно виконує завдання із захисту нашої держави на Сході України.


ЧТЕІ ДТЕУ у п’ятірці найактивніших учасників «Global Money Week 2024»30 травня 2024 року

Детальніше...
Чернівецький торговельно-
економічний інститут ДТЕУ
у п’ятірці найактивніших учасників
«Global Money Week 2024»
close

За підсумками конкурсу «Global Money Week 2024» Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ зайняв п’яту позицію у рейтингу серед інших 110 ЗВО України.


Підписання меморандуму про співпрацю між ЧТЕІ ДТЕУ та ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент»


29 травня 2024 року

Детальніше...
Підписання меморандуму про співпрацю між ЧТЕІ ДТЕУ та ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент»
close

29 травня 2024 року відбулося офіційне підписання меморандуму про співпрацю між Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету та ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент».


Засідання редакційної колегії «Вісника ЧТЕІ»


30 травня 2024 року

Детальніше...
Засідання редакційної колегії «Вісника ЧТЕІ»
close

30 травня 2024 року проведено засідання редакційної колегії наукового журналу «Вісник ЧТЕІ», на якому були присутні усі члени на чолі з головним редактором – директором інституту, д.е.н., професором Анатолієм Вдовіченим.Засідання вченої ради ЧТЕІ ДТЕУ30 травня 2024 року

Детальніше...
Засідання вченої ради ЧТЕІ ДТЕУ
close

30 травня 2024 року відбулося засідання вченої ради ЧТЕІ ДТЕУ.Міжнародна науково-практична конференція24 травня 2024 року

Детальніше...
Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-економічні, соціальні та правові аспекти розвитку регіонів: загрози та виклики»
close

24 травня 2024 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-економічні, соціальні та правові аспекти розвитку регіонів: загрози та виклики».


Міжнароднй
науковий симпозіум
«Досвід. Знання.
Виклики сучасності»


23 травня 2024 року

Детальніше...
Міжнароднй науковий симпозіум «Досвід. Знання. Виклики сучасності»
close

23 травня 2024 року науковці ЧТЕІ ДТЕУ взяли участь онлайн у ХIV Міжнародному науковому симпозіумі «Досвід. Знання. Виклики сучасності», який відбувся у Бухарестському університеті ARTIFEX (Румунія). Співорганізатором симпозіуму виступив Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету.


Загальноінститутські проекти та заходи"Золота книга випускника":


Ми пишаємося своїми випускниками, які закінчили наш інститут і отримали дипломи з відзнакою. Їх прізвища Ви знайдете в Золотій книзі...Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету